Rondleiding Verborgen plekken #2 (fietstocht)
- ACN
- 16 mei
- 1 minuten om te lezen
Bijgewerkt op: 6 jun
ACN verkent | 01.06.2025 | 11:00 ā 13:00
>> LET OP: DEZE RONDLEIDING IS VERPLAATST NAAR ZONDAG 1 JUNI <<
Nijmegen kent vele verborgen plekken vaak aan het zicht van de alledaagse passant onttrokken en niet altijd publiekelijk toegankelijk. Ga mee op verkenning in een fietstocht met architect Frank Willems en ontdek de verborgen parels van de stad.

Deze fietstocht start Ā aan de voorzijde van de Jan Massinkhal en zal voeren door een deel van Nijmegen langs plekken en buurten aan de noordelijke zijde van het Maas Waalkanaal die voor een groot deel na de tweede wereldoorlog zijn gerealiseerd. De fietstocht eindigt bij de Archimedesstraat/ Buys Ballotstraat. Ā
Over de rondleider
Frank Willems is architect en coƶrdinator van ACN verkent. Hij was werkzaam bij Level of Detail Architecten, is medeoprichter van Architectuurcentrum Nijmegen en al lange tijd betrokken als rondleider bij ACN.
Datum:Ā zondag 1 juni 2025
Tijd:Ā 11:00 uur ā 13:00 uur
Locatie:Ā Jan Massinkhal (Nieuwe Dukkenburgseweg 5)
Kosten: ⬠7,50 (regulier) | ā¬1,- (krap bij kas) ā
ā Wil je graag komen, maar komt dat op dit moment financieel niet uit? Met dit gereduceerde tarief bieden we je de mogelijkheid om deel te nemen aan dit evenement.
Deze rondleiding is een fietstocht, dus kom op de fiets!
Comments