Ambassadeurs bouwkamer

Koen Roordink

Poelmann van den Broek advocaten

k.roordink@pvdb.nl

www.poelmannvandenbroek.nl

  • LinkedIn Social Icon

Huub van Rumund

Hans Janssen Garantiemakelaars

huub.van.rumund@hansjanssen.nl

www.hansjanssennijmegen.nl/

  • LinkedIn Social Icon

Frank Willems

Frank Willems Architecten bna

info@frankwillemsarchitecten.nl

www.frankwillemsarchitecten.nl

  • LinkedIn Social Icon

Thea van den Heuvel

Thea van den Heuvel-Fotografie

info@th-fotografie.nl

www.th-fotografie.nl

  • LinkedIn Social Icon

Michel Pott

Talis

michel.pott@talis.nl

www.talis.nl

  • LinkedIn Social Icon

Christiaan Schouten

Bouwinvest

c.schouten@bouwinvest.nl

www.bouwinvest.nl

  • LinkedIn Social Icon

leden bouwkamer

Jasper Allersma

Nijhuis Bouw

j.allersma@nijhuis.nl 

www.nijhuis.nl

  • LinkedIn Social Icon

Juliëtte van Anken-van der Reep 

Van Anken Makelaardij o.g. B.V.

info@vananken.nl

www.vananken.nl
 

  • LinkedIn Social Icon

John de Beijer

Giesbers Ontwikkelen en Bouwen

jdebeijer@giesberswijchen.nl

www.giesberswijchen.nl

  • LinkedIn Social Icon

Martijn Bax

Hendriks Bouw en Ontwikkeling

mbax@hb-oss.nl

www.hendriksbouwenontwikkeling.nl

Eric van Beuningen

Croonen Architecten

beuningen@croonenarchitecten.nl 

www.croonenarchitecten.nl

  • LinkedIn Social Icon

Ron Beerens

Reuvers Bouw en Ontwikkeling BV

RBeerens@Reuversbouw.nl

www.reuversbouw.nl

  • LinkedIn Social Icon

Richard van Breevoort

Hekkelman Advocaten

r.van.breevoort@hekkelman.nl

www.hekkelman.nl

Henk Berends

Gemeente Nijmegen,

hoofd Ontwikkelingsbedrijf

h.berends@nijmegen.nl

www.nijmegen.nl

  • LinkedIn Social Icon

Johan Bombach

Trebbe Wonen b.v.

bombach@trebbe.nl 

www.trebbe.nl

  • LinkedIn Social Icon

Helgo Borgers

Van Wanrooij Projectontwikkeling B.V.

helgo.borgers@vanwanrooij.nl

www.vanwanrooij.nl

  • LinkedIn Social Icon

Paul van Buul

Wildenberg  Advocaten

vanbuul@wildenbergadvocatenn.nl

www.wildenbergadvocaten.nl

  • LinkedIn Social Icon

Bas Bookelmann

Dirkzwager Advocaten en Notarissen

bookelmann@dirkzwager.nl

www.dirkzwager.nl

  • LinkedIn Social Icon

Stef Cuppens

Cuppens + zn

stef@cuppens.nl

www.cuppens.nl

Coralie van der Burg

Bestuurslid Architectuurcentrum Nijmegen

Stout Groep

cvdburg@live.nl 

www.stoutgroep.nl/

  • LinkedIn Social Icon

Robert van Dijk

Portaal

robert.v.dijk@portaal.nl

www.portaal.nl

  • LinkedIn Social Icon

Hans Croes

Croes Bouwtechnisch Ingenieursbureau

hc@croes.nl

www.croes.nl/

  • LinkedIn Social Icon

Stefan van Duijnhoven

Klok groep, Divisie Wonen

s.vanduijnhoven@klokgroep.nl

www.klokgroep.nl

  • LinkedIn Social Icon

Moniek Derks

sshn

derks@sshn.nl

www.sshn.nl

  • LinkedIn Social Icon

Sven Dyckhoff

Flow Architecten

info@flow-architects.org

www.flow-architects.org

  • LinkedIn Social Icon

Paul van Doorn

Giesbers Ontwikkelen en Bouwen

pvandoorn@giesberswijchen.nl

www.giesberswijchen.nl

Anne van Eldonk

Fakton BV

a.v.eldonk@fakton.com

www.fakton.com

  • LinkedIn Social Icon

Chretien van Essen

BPD

c.essen@bpd.nl

www.bpd.nl

Casper Esmeijer

Peutz

c.esmeijer@peutz.nl

www.peutz.nl

  • LinkedIn Social Icon

Marie-Louise van de Geer

Hoge van Gerven Notarissen

M.vandeGeer@hogevangerven.nl

www.hogevangerven.nl

  • LinkedIn Social Icon

Ton Gijbers

JVZ raadgevend ingenieursburo bv

tgijsbers@jvz.nl

www.jvz.nl

  • LinkedIn Social Icon

Frank Giessen

Strijbosch Thunnissen Makelaars

giesen@s-t.nl

www.st-makelaars.nl

Koen Fleuren

Universitair Vastgoed Bedrijf, Radboud Universiteit

k.fleuren@uvb.ru.nl

www.ru.nl/uvb

  • LinkedIn Social Icon

Kurt Gouwy

[ A I R ] architectuur en research 

info@air-arch.eu

www.air-arch.eu

Ab Hans

Loko architecten bv

info@loko-architecten.nl

www.loko-architecten.nl

  • LinkedIn Social Icon

Francis van Haren

Bouwbedrijf Van Grunsven Nijmegen

f.vanharen@grunsvengroep.nl

 www.grunsvengroep.nl

  • LinkedIn Social Icon

Roy Hasselerharm

KondorWessels Projecten

rhasselerharm@kwp.nl

www.kwp.nl

 

  • LinkedIn Social Icon

Bart Heijs

Trebbe Wonen B.V.

heijs@trebbe.nl

www.trebbe.nl

Twan Hendriks

Royal HaskoningDHV

Twan.hendriks@rhdhv.com

www.royalhaskoningdhv.com

  • LinkedIn Social Icon

Rob Hendriks

Dornick BV

info@dornick.nl

Michel Honée

Stonevest

info@stonevest.nl

www.stonevest.nl

  • LinkedIn Social Icon

Paul van Hontem

van Hontem architecten

paul.van.hontem@vanhontem-architecten.nl

www.vanhontem-architecten.nl

Jan-Henri Janssen

Hans Janssen Vastgoedconsultants & Taxateurs BV

jan.henri.janssen@hansjanssen.nl

www.hansjanssenvcent.nl  

  • LinkedIn Social Icon

Piet Jansen

Jansen Bouwontwikkeling B.V.

p.jansen@jansenbouwontwikkeling.nl

www.jansenbouwontwikkeling.nl

Henk van Kleij

Bouwinvest

h.vankleij@bouwinvest.nl

www.bouwinvest.nl

Erik van Koolwijk

K3 Architectuur

e.vankoolwijk@k3architectuur.nl

www.k3architectuur.nl

  • LinkedIn Social Icon

Maurice Lankheet

Koopmans

mh.lankheet@koopmans.nl

www.koopmans.nl

  • LinkedIn Social Icon

Koen van Lunen

Hestia makelaars & taxateurs

kvlunen@hestia.nl

www.hestia.nl

  • LinkedIn Social Icon

Paul Matthieu

Gemeente Nijmegen

p.matthieu@nijmegen.nl

www.nijmegen.nl

  • LinkedIn Social Icon

Leon van Meijel

van Meijel – adviseurs in cultuurhistorie

vanmeijel@adviseursincultuurhistorie.nl

www.adviseursincultuurhistorie.nl

  • LinkedIn Social Icon

David Nas

Poelmann van den Broek advocaten

d.nas@pvdb.nl

www.poelmannvandenbroek.nl

  • LinkedIn Social Icon

Martin-Paul Neys

Bestuurslid Architectuurcentrum

Nijmegen

LoD Architecten

martin.neys@LoD-architecten.nl

  • LinkedIn Social Icon

Joris-Jan Oosterhout

Jan Oosterhout Ontwikkeling B.V. & Aannemersbedrijf Jan Oosterhout B.V.

joris-jan@janoosterhoutontwikkeling.nl

www.janoosterhoutontwikkeling.nl

  • LinkedIn Social Icon

Pieter Oosterhout

Pieter Oosterhout Buro voor 

                            Architektuur BNA BV

pieter@oosterhoutarchitecten.nl

www.oosterhoutarchitecten.nl

  • LinkedIn Social Icon

Rens Rikken

Bestuurslid Architectuurcentrum Nijmegen

Van Wijnen

r.rikken@vanwijnen.nl

www.vanwijnen.nl

Vincent Reukers

VanWonen

vincent@vanwonen.com

www.vanwonen.com/

  • LinkedIn Social Icon

Marc van Rooij

Merlet Vastgoed

info@merletvastgoed.nl

www.merletvastgoed.nl

  • LinkedIn Social Icon

Ingrid Rikken

Woonwaarts

Ingrid.Rikken@woonwaarts.nl

www.woonwaarts.nl

Jan Willem de Rover

JWR elektrotechniek

jwderover@jwr.nl

www.jwr.nl

  • LinkedIn Social Icon

Patrick Schreven

ECO+BOUW

info@ecoplusbouw.nl  

www.ecoplusbouw.nl

Henri Schimmel

BPD

h.schimmel@bpd.nl

www.bpd.nl

  • LinkedIn Social Icon

Marie-Jean Sas

opZoom architecten bv

mjsas@opzoom.nl

http://opzoom.nl/

  • LinkedIn Social Icon

Wijnand van Schijndel

Ter Steege Bouw en Vastgoed

w.schijndel@tsbouwvastgoed.nl 

www.tsbouwvastgoed.nl

René Stoker

Notariskantoor Stoker

stoker@notarisstoker.nl

www.notarisstoker.nl

  • LinkedIn Social Icon

Stephan Siebelink

Hestia

ssiebelink@hestia.nl

www.hestia.nl

Jos Sprangers

Gemeente Nijmegen

j.sprangers@nijmegen.nl

www.nijmegen.nl

Dico van Verseveld

Woonwaarts

dico.vanverseveld@woonwaarts.nl      

www.woonwaarts.nl

Martine Verheijen

Bestuurslid Architectuurcentrum

Nijmegen

Portaal

Martine.Verheijen-Verkoijen@Portaal.nl

www.Portaal.nl

  • LinkedIn Social Icon

Peter Verstegen

Heijltjes Advocaten

verstegen@heijltjes.nl

www.specialisteninbouwrecht.nl

  • LinkedIn Social Icon

Martin Visser

Rabobank Rijk van Nijmegen

martin.visser@rabobank.nl

www.rabobank.nl

Erik Vis

VanWonen Projecten

erik@vanwonen.com        

www.vanwonen.com

  • LinkedIn Social Icon

Bart Welling

Van de Water Bouw | Onderhoud

bart@welling.nl

www.vandewaterbouw.nl

  • LinkedIn Social Icon

Michel van Wijk

Mecus Planontwikkeling

michel@mecus.nl

www.mecus.nl

Ralph Willemsen

Van Kessel en Janssen

                     bouwconsultancy 

r.willemsen@vkj.nl

www.vkj.nl

  • LinkedIn Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Antoinette Wilmot

Reinbouw

awilmot@reinbouw.nlvkj.nl

www.vkj.nl

  • LinkedIn Social Icon

Maarten de Wit

Hekkelman Advocaten en Notarissen N.V. 

m.de.wit@hekkelman.nl

www.hekkelman.nl

  • LinkedIn Social Icon

Arjan Zoet

Rabobank Rijk van Nijmegen

arjan.zoet@rabobank.nl

www.rabobank.nl

  • LinkedIn Social Icon

Marjolein van Zandschulp

Gemeente Nijmegen

directiesecretariaat@nijmegen.nl 

www.nijmegen.nl

  • LinkedIn Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
CONTACT

Architectuurcentrum Nijmegen

Spoorstraat 268

6511 AH Nijmegen

06 11620217

info@architectuurcentrumnijmegen.nl

www.architectuurcentrumnijmegen.nl

  • Facebook - Black Circle
OVER

Het Architectuurcentrum Nijmegen (ACN) is het centrum voor ideevorming en uitwisseling over architectuur, stedenbouwkunde en de ruimtelijke ontwikkeling van Nijmegen. In samenwerking met relevante partijen worden producties opgezet, debat-avonden en activiteiten georganiseerd. Het ACN zet daarbij haar kennis en netwerk in om dilemma’s in de stad te duiden, op de agenda te zetten en oplossingen aan te dragen. Lees meer...

© Stichting Architectuurcentrum Nijmegen 2019 | Alle rechten voorbehouden